As Kredyt

https://pozyczki-dla-zadluzonych.pl/As Kredyt
Niezawodność
4.3/5
Szybkość przetwarzania
3.5/5
Jakość usługi
5.0/5
Opłacalne warunki
4.5/5
Komfort obsługi
4.2/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 611 100 415
Godziny pracy
Pon - Pią: 09:00 - 20:00
Sobota: 12:00 - 16:00
pn
wt
śr
czw
pt

W Polsce istnieje wiele pożyczek online As Kredyt, które umożliwiają wnioskowanie o kredyt bez konieczności wizyty w banku.Pożyczki te można wykorzystać na opłacenie rachunków, zakup towarów lub po prostu sfinansowanie stylu życia. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że niektóre z tych pożyczek nie są tak renomowane jak inne i mogą prowadzić do poważnych konsekwencji.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  500 - 20 000 zł
 • Czas wypłaty
  20 minut
 • Okres spłaty
  2 - 60 miesięcy
 • RRSO
  116.78 %

Firma As Kredyt znana jest z polskiego przedsiębiorstwa. Posiada szeroką gamę produktów, w tym szereg chwilówek.

Firma As Kredyt oferuje również pożyczki dla osób, które chcą dokonać zakupu lub rozpocząć działalność gospodarczą, a także pożyczki dla osób posiadających samochód. Oferują również szeroką gamę różnych stóp procentowych, w tym opcje o stałym i zmiennym oprocentowaniu.

Oferują również wiele innych opcji, w tym szereg pożyczek dla osób o złych kredytach. Pożyczki te można wykorzystać między innymi na zakup lub nawet opłacenie czesnego za szkołę.

Jeśli jesteś zainteresowany zaciągnięciem jednej z tych pożyczek, ważne jest, aby wiedzieć, że proces ten jest dość prosty. Będziesz musiał wypełnić krótki formularz online i podać kilka informacji o sobie. Gdy to zrobisz, As Kredyt przejrzy swój wniosek i poinformuje Cię, czy kwalifikujesz się do pożyczki.

Po zatwierdzeniu As Kredyt skontaktuje się z tobą i poprosi o dodatkowe informacje. Może to obejmować Twój numer ubezpieczenia społecznego lub adres. Następnie firma zweryfikuje Twoje dane i przedstawi ofertę pożyczki.

Następnie możesz wybrać, ile pieniędzy chcesz pożyczyć i kiedy. Możesz także zdecydować się na spłatę w czasie, o ile masz wystarczające dochody na pokrycie spłat pożyczki. Jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy, aby spłacić pożyczkę, firma może pomóc ci znaleźć pożyczkodawcę, który będzie z tobą współpracował, aby opracować plan płatności.

Serwis As Kredyt jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala na poruszanie się po całym procesie. Dostępni są również przedstawiciele obsługi klienta, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Możesz się z nimi skontaktować przez e-mail lub telefonicznie.

Pros
 • Wysokie kwoty pożyczki i długi okres kredytowania
 • Indywidualne podejście do klienta
 • Błyskawiczna weryfikacja danych w usłudze
 • Brak górnej granicy wieku
 • Możliwość wzięcia pożyczki pomimo innych zobowiązań
Cons
 • Bezrobotni nie mogą wnioskować

As Kredyt Polska procentowe

Jeśli chodzi o stopy procentowe, konkurencyjne stawki As Kredyt są zaletą dla kredytobiorców, którzy chcą niskiego oprocentowania, które z czasem nie zjada ich wypłat. W rzeczywistości należą one do najniższych stawek na rynku, z maksymalną stawką 5,5%.

Oprocentowanie pożyczki osobistej będzie zależeć od wielu czynników, w tym od wyniku kredytowego i innej historii finansowej. Kalkulator kredytowy banku może pomóc Ci zrozumieć, ile zapłacisz i czy prawdopodobnie kwalifikujesz się do otrzymania pożyczki, czy nie.

Będziesz także musiał podać informacje o swoich dochodach, oszczędnościach i zobowiązaniach dłużnych. Po złożeniu przez Ciebie wniosku As Kredyt rozpatrzy go i w ciągu kilku minut wróci do Ciebie z ostateczną decyzją.

W zależności od warunków pożyczki, możesz ją spłacić za pomocą miesięcznego lub kwartalnego planu płatności. Obie opcje pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na odsetkach w czasie, a ta druga jest szczególnie przydatna, jeśli chcesz spłacić pożyczkę tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli nie masz pewności, czy kwalifikujesz się do pożyczki, As Kredyt oferuje również miękkie sprawdzenie zdolności kredytowej, które nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową, ale może dać ci wyobrażenie o tym, ile możesz pożyczyć i co Twoja stopa procentowa może być. To świetna opcja dla osób, które nie mają dużego doświadczenia z kredytami lub po prostu chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak działają ich finanse przed wzięciem pożyczki.

Jeśli rozważasz pożyczkę osobistą As Kredyt, najlepiej rozejrzeć się za najlepszymi stawkami. Jest to szczególnie ważne, jeśli jesteś zainteresowany większą kwotą pożyczki.

Twój komentarz

Pożyczki dla Zadłużonych
Pożyczki dla Zadłużonych
Pożyczka w 15 minut przez internet!

Opinie o pożyczkach

Nicole Wieczorek
Rejestracja jest szybsza niż w banku. Ale oprocentowanie jest wysokie
Radosław Sikorski
Musiałem wziąć kredyt, szybko go wydali, spłacili na czas, procent był minimalny, ogólnie wszystko było tak, jak powinno.
Kaja Grabowska
Pożyczkę spłaciłem w ciągu kilku dni, złożę wniosek ponownie.
Weź Pożyczkę

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.