Provident

https://pozyczki-dla-zadluzonych.pl/Provident
Niezawodność
3.8/5
Szybkość przetwarzania
4.3/5
Jakość usługi
4.3/5
Opłacalne warunki
4.6/5
Komfort obsługi
4.5/5
Wymagania kredytowe
4.0/5
Wymagania pożyczkobiorcy
 • Polski paszport i pełnoletniość
 • Komputer, laptop lub smartfon z dostępem do Internetu
 • Ważna karta dowolnego polskiego banku
 • Dowód stałego dochodu
Metody pozyskiwania
 • Rachunek bankowy
 • Karta kredytowa lub debetowa
Contact information
Telefon komórkowy 600 200 200
Godziny pracy
Pon - Pią: 7:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 17:00.
pn
wt
śr
czw
pt

Provident udziela pożyczek osobom, które mają trudności z uzyskaniem kredytu od innych pożyczkodawców. Strategia firmy koncentruje się na udzielaniu pożyczek konsumentom o krótkoterminowych potrzebach.

Parametry pożyczki
 • Kwota
  500 - 20 000 zł
 • Czas wypłaty
  15 minut
 • Okres spłaty
  3 - 36 miesięcy
 • RRSO
  0,09 %

Recenzje Providenta

Provident oferuje szeroką gamę opcji pożyczkowych, od krótkoterminowych pożyczek w nagłych wypadkach po długoterminowe pożyczki o stałym oprocentowaniu na okres od 10 do 30 lat. Firma oferuje również kredyty hipoteczne, karty kredytowe oraz produkty inwestycyjne.

Provident oferuje różnorodne konta czekowe i oszczędnościowe z niskimi opłatami miesięcznymi. Jego konto Young Saver oferuje niezły zysk przy stosunkowo niskich minimalnych wymaganiach dotyczących salda. Platinum MoneyManager i Statement Savings to również dobry wybór, chociaż roczna stopa oprocentowania (RRSO) tego ostatniego jest nieco niższa niż w przypadku innych kont.

Oprócz produktów bankowych Provident oferuje szereg usług online. Na jego stronie internetowej znajdują się narzędzia, które pomogą Ci porównać ceny i wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb. Posiada również kalkulator hipoteczny, który pozwala obliczyć miesięczne płatności.

Jego aplikacja mobilna ma również wiele do zaoferowania. Obejmuje to Zelle i Apple Pay, dwie popularne usługi, które umożliwiają dokonywanie płatności bez wychodzenia z domu lub biura.

Chociaż obsługa klienta Provident poprawiła się z biegiem czasu, wciąż ma wiele do zrobienia, zanim będzie mógł konkurować z rówieśnikami w branży. Klienci mogą kontaktować się z przedstawicielem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00. i soboty, od 9:00 do 14:00.

Pros
 • Pożyczka nawet w 15 minut na koncie
 • Prosty proces wnioskowania
 • Minimum formalności
 • Niskie koszty pożyczki
 • Wysoka kwota i długi okres spłaty
Cons
 • Konieczność dodatkowego potwierdzenia dochodów

Rodzaje pożyczek oferowanych przez Providenta

Provident oferuje konwencjonalne kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu na okres od 10 do 30 lat.Ma również kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu (ARM), które zaczynają się od niższych stawek, a następnie dostosowują się co sześć miesięcy. Pożyczki te mogą być dobrym wyborem dla osób, które planują sprzedać swoje domy za pięć lub siedem lat lub dla tych, którzy chcą niskiej miesięcznej raty. Ta pożyczka pozwala na zaliczkę już od 3%.

Przedstawiciel obsługi klienta może pomóc Ci znaleźć najlepszą pożyczkę w Twojej sytuacji. Możesz skontaktować się z przedstawicielem przez e-mail lub telefon.

Witryna firmy zawiera kalkulator stawek, który pokazuje stopy procentowe w czasie rzeczywistym dla 15- i 30-letnich pożyczek o stałym oprocentowaniu. Możesz wprowadzić informacje o swojej nieruchomości, zaliczce i zdolności kredytowej, aby dostosować swoją stawkę.

Opłaty pobierane przez Providenta

Provident oferuje szeroką gamę produktów depozytowych, w tym konta oszczędnościowe, konta czekowe i certyfikaty depozytowe (CD). Niektóre z tych produktów depozytowych oferują wysokie oprocentowanie. Jednak inne są co najwyżej przeciętne.

Jednoroczne świadectwo depozytowe zarabia 0,25%, czyli poniżej średniej krajowej. Pięcioletni CD zarabia 1,50%, podczas gdy najbardziej dochodowe konto rynku pieniężnego oferuje RRSO w wysokości 0,25%.

Pomimo oferowania niskich stóp procentowych, Provident jest dobrą opcją dla konsumentów, którzy chcą pełnego pakietu produktów bankowych. Oferuje również doskonałą obsługę bankowości internetowej i mobilnej, przy stosunkowo niewielkiej liczbie skarg konsumentów.

Jeśli rozważasz produkt depozytowy Provident, powinieneś wziąć pod uwagę opłaty, które są z nim związane. Może to mieć znaczący wpływ na ogólny dobrobyt finansowy.

Oprócz miesięcznej opłaty za utrzymanie, możesz zostać obciążony opłatą za niewystarczające środki lub przekroczenie limitu w rachunku bieżącym. Tych opłat można uniknąć, jeśli co miesiąc spełniasz określone kryteria, takie jak utrzymywanie wysokiego salda lub spełnianie minimalnych wymagań dotyczących korzystania z karty debetowej.

Usługi bankowości internetowej i mobilnej banku są wysoko oceniane przez użytkowników, uzyskując ocenę 3,0 na 5. Jego najbardziej podstawowe konto czekowe nie pobiera miesięcznej opłaty za usługę.

Za krajowe transakcje bankomatowe pobierana jest opłata, ale możesz kwalifikować się do zwrotu tych opłat, jeśli co miesiąc spełniasz określone kryteria. Niektóre z najpopularniejszych kont Provident obejmują konta Smart Checking i Platinum Checking, które mają solidne RRSO.

Twój komentarz

Pożyczki dla Zadłużonych
Pożyczki dla Zadłużonych
Pożyczka w 15 minut przez internet!

Opinie o pożyczkach

Marta Duda
Właśnie otworzyłem stronę i niemal od razu złożyłem wniosek o pożyczkę online bez karty!
Kaja Grabowska
Pożyczkę spłaciłem w ciągu kilku dni, złożę wniosek ponownie.
Radosław Sikorski
Musiałem wziąć kredyt, szybko go wydali, spłacili na czas, procent był minimalny, ogólnie wszystko było tak, jak powinno.
Weź Pożyczkę

NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.